Intencja na Prawo Jazdy – Trening Antystresowy

(3 opinie klienta)
Obserwujjuż ObserwujeszRemoved from wishlist 0

Dostępna jest NOWA wersja sesji “Intencja na Prawo Jazdy 2019” (kliknij tutaj). Stresu na egzaminie na Prawo Jazdy możesz w ogóle nie odczuć! Wystarczy, że wiesz jak i potrafisz poradzić sobie ze stresem w czasie jazdy z egzaminatorem!

Mp3 Download

Czas trwania: 22 minuty
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 52 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

14.99

Brak w magazynie


[to nagranie wchodzi w skład pełnego Treningu Antystresowego]
[nagranie do pobrania za darmo dla kursantów tych Ośrodków Nauki Jazdy – kod rabatowy w szkole]


Intencja na Prawo Jazdy, to fundament dla Treningu Antystresowego – teraz zaczynasz wpływać na swoją Podświadomość.

“Intencja na Prawo Jazdy”

jest ćwiczeniem wizualizacyjno-medytacyjnym, które pogłębia dobre nastawienie do nauki jazdy. Dzięki temu nagraniu zaszczepisz w swojej Podświadomości pozytywne przekonania na temat  szybkości uczenia się i robienia postępów w nauce jazdy. Już teraz, widząc efekt końcowy, jakim jest bycie dobrym kierowcą, już teraz budujesz w sobie przekonanie o łatwości, z jaką nabywasz tą wiedzę.


 

Jakie metody/narzędzia stosujesz w czasie nauki jazdy, aby pomóc sobie poradzić ze stresem przed egzaminem?

Dlaczego o to pytam?

Ponieważ Stres na Egzaminie będzie na 100%

i Ponieważ najczęściej jest stosowana jedna metoda, która opiera się na przekonaniu, że Kursant uczy się radzić sobie ze stresem w momencie, gdy nabywa coraz lepszych umiejętności kierowania samochodem. Czyli im lepiej prowadzisz, tym lepiej radzisz sobie ze stresem.

I tak do pewnego stopnia jest – do jakiego stopnia?

Wszyscy, którzy idą na Egzamin Państwowy, powinni mieć wystarczające umiejętności, aby go zdać. Dlatego dziwi, że 2/3 Kursantów nie zdaje egzaminu praktycznego.

Dlaczego tak się dzieje?

Na podstawie własnych doświadczeń, na podstawie rozmów z Kursantami i konsultacji z innymi psychologami doszliśmy do wniosku, że jest grupa osób, która potrafi radzić sobie ze stresem i która zdaje egzamin. I jest grupa osób, która nie potrafi radzić sobie ze stresem i która pomimo posiadanych umiejętności – egzamin oblewa.

Oczywiście nie braliśmy tutaj pod uwagę czynników, na które Kursant ma niewielki wpływ, jak choćby wylosowany egzaminator, samochód, pogoda, zdarzenia na drodze itp… Ale braliśmy pod uwagę reakcje Kursanta na te czynniki.

I wyszło na to, że to stres w znacznym stopniu jest przyczyną

 • pośpiechu,
 • zapominania,
 • zaburzeń w koordynacji wzrokowo ruchowej,
 • napięcia mięśni,
 • drżenia mięśni,
 • chwilowego niezrozumienia komunikatów,
 • słabszej koncentracji,
 • mylenia kierunków

itp. i stąd pojawiają się błędy w czynnościach, które wielokrotnie były ćwiczone. Czyli

Kursant ma wystarczające umiejętności, aby zdać egzamin,

ale przez reakcje na stres popełnia błędy.

Edukacja to najczęściej “bezstresowa nauka” i dobre podejście instruktora. Bez wątpienia przyspiesza to nabywanie umiejętności przez Kursanta.

Uproszczeniem jest jednak przekonanie, że wystarczą umiejętności, aby poradzić sobie ze stresem. Jak dużym uproszczeniem pokazują sytuacje, w których kursanci dobrze jeżdżący z instruktorem – oblewają z egzaminatorem.

Podsumowując, aby spokojnie zdać Egzamin Państwowy Kursant  musi nabyć dwie umiejętności:

 • umiejętność Kierowania samochodem i
 • umiejętność Radzenia sobie ze stresem.

Trening Antystresowy na Prawo Jazdy “eL System Antystres” powstał, aby zapewnić Kursantowi odpowiednie narzędzie do nauki radzenia sobie ze stresem na egzaminie na prawo jazdy.

Jest to zestaw nagrań audio, ćwiczeń wizualizacyjno-relaksacyjnych, które Kursant wykonuje w najlepszym dla siebie miejscu i czasie, z reguły w domu, wg planu, który dostosowuje do swoich predyspozycji i swojego tempa nauki.

Dzięki tym nagraniom Kursant wprowadza się w stan głębokiego relaksu i wpływa na swoją Podświadomość ucząc ją właściwych reakcji na określone bodźce i programując pewność siebie w samochodzie, nastawienie na cel, wiarę we własne możliwości, spokój w czasie nauki jazdy i na egzaminie.

Redukcja Stresu jest tutaj o wiele skuteczniejsza, gdyż Kursant zaczyna wypracowywać strategie radzenia sobie ze stresem już równolegle do zajęć teoretycznych. Nie ma wtedy żadnych objawów stresu związanego z jazdą, więc kiedy pojawiają się objawy – po prostu przywołuje stan spokoju i uważności – na bieżąco reaguje na pojawiające się symptomy.

Ostatnie nagranie towarzyszy Kursantowi w ostatnich minutach przed egzaminem.

KAŻDY, kto idzie na egzamin
MA wystarczające UMIEJĘTNOŚCI

a

STRES NA EGZAMINIE będzie na 100%

3 reviews for Intencja na Prawo Jazdy – Trening Antystresowy

4.7
2
1
0
0
0

Dodaj Opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. Monia

  Jeżdze już autem – szkoda, że dopiero teraz przypadkiem tutaj trafiłam, bo zupełnie inaczej czuje się po sesji relaksu, jak posłucham nagrania przed jazdami, to… działa jak magiczna różdżka!
  (nagranie ma swoje wady, ale ten efekt końcowy 🙂

 2. Ewa

  Świetna relaksacja! Odprężyłam się tak, że w pewnym momencie prawie zasnęłam. I faktycznie, można siępoczuć tak, jakbym już była dobrym kierowcą. Kurs już zaczęłam i trochę czytałam o stresie na egaminie. Jeśli cały trening jest taki, to na pewno skorzystam 🙂
  Powodzenia 🙂

 3. A.S.

  Również polecam

Podobne Produkty

You may also like…

już ObserwujeszRemoved from wishlist 0
Trening Antystresowy na Prawo Jazdy

Trening Antystresowy na Prawo Jazdy

33.0039.00
już ObserwujeszRemoved from wishlist 0
Trening Antystresowy na Prawo Jazdy

Trening Antystresowy na Prawo Jazdy

33.0039.00