Pewność siebie w samochodzie 2019 – prawo jazdy bez stresu

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

Prawo Jazdy i stres? Jaki stres?! Sesja „Pewność siebie w samochodzie” (2019) nie zastąpi Twoich umiejętności, ani nie nauczy Cię jeździć. Ta sesja pozwoli Ci zminimalizować stres podczas jazdy samochodem i na egzaminie w taki sposób, aby mobilizować Twoje siły, a nie je torpedować.

Mp3 Download

Czas trwania: 25 minut
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 60 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

22.70

Pewność siebie w samochodzie 2019” wchodzi w skład pełnego Treningu Antystresowego na prawo jazdy 2019 (kliknij tutaj)

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Trening Antystresowy na Prawo Jazdy
Deal
Trening antystresowy na prawo jazdy dla poradzenia sobie ze stresem na egzaminie państwowym na prawo jazdy. Wydanie 2 poszerzone "eL System Antystres" z 2011r., prawie 6 godzin nagrań i 1,2GB Mp3 DownloadCzas trwania: 05:45:43 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 1182 MB (13 plików *zip do pobrania) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja: Tak, audio + PDF

„Pewność siebie w samochodzie” (2019)

„Pewność siebie w samochodzie” 2019, to nagranie wizualizacyjno-medytacyjne wykorzystujące podstawy NLP ze specjalnie dobranym podkładem wygenerowanym dzięki Neuro-Programmerowi.

Celem tego ćwiczenia jest zwiększenie poczucia pewności w sytuacji jazdy samochodem. Dzięki temu nagraniu:

 • wyeliminujesz, albo znacznie ograniczysz wpływ stresu na Twoją jazdę samochodem
 • egzaminator będzie Cię postrzegał jako osobę pewną siebie
 • jadąc z egzaminatorem, miłym, czy gburem – nie będzie to miało dla ciebie znaczenia
 • spokojnie skupisz się na jeździe, a nie na gonitwie myśli

Ważne!

To nagranie nie zastąpi Twoich umiejętności, ani nie nauczy Cię jeździć.

To nagranie pozwoli Ci zminimalizować element stresu podczas jazdy samochodem i egzaminu w taki sposób, aby mobilizować Twoje siły, a nie je torpedować.

Nagranie mogą stosować zarówno osoby uczące się jeździć, jak i te, którym brakuje pewności w czasie jazdy.

Pamiętaj, że stan świadomości w jakim się znajdujesz wpływa na to co i jak robisz. Masz wpływ na swoje myśli i uczucia. Skorzystaj z tego i kieruj swoimi myślami.

Jak zastosować „Pewność siebie w samochodzie”

 1. Przygotowanie do sesji pewności siebie

Zanim zaczniesz korzystać z sesji „Pewności Siebie” przypomnij sobie sytuację, w której towarzyszyło Ci poczucie pewności siebie. To może być dowolna czynność związana z twoimi zainteresowaniami, hobby, wiedzą, czynnościami życia codziennego: to, w czym się specjalizujesz, Twoje hobby, pasja, zwykłe czynności jak zmywanie naczyń, malowanie paznokci, wbijanie gwoździ, rzut piłką do kosza – WAŻNE jest UCZUCIE, które wtedy odczuwasz. Zapamiętaj je.

Jeśli trudno Ci przypomnieć sobie taką sytuację ze swojego życia, poszukaj w pamięci osoby, której zachowanie jest dla Ciebie wzorem pewności siebie. Wyobraź sobie jak może czuć się taka osoba.

To ważne, gdyż do tego uczucia będziesz odwoływać się w czasie ćwiczenia.

 1. Pierwsza sesja „Pewności siebie…”
 • Zadbaj o to, aby nikt Ci nie przeszkadzał (ludzie, telefony, dzwonki do drzwi).
 • Powinieneś lub powinnaś być wypoczęta (mieć energię do działania), raczej dwie godziny po posiłku niż bezpośrednio po nim.
 • Pozycja ciała z wyprostowanym kręgosłupem (siedząca lub leżąca). Jeśli jednak masz łatwość w zasypianiu, to lepiej wykonuj ćwiczenie na siedząco. Powinno być Ci wygodnie!
 • Pierwszy raz wykonaj ćwiczenie w dniu, w którym nie masz jazd. Ćwiczenie powtórz następnego dnia, potem dzień przerwy i kolejnego dnia.
 • Sprawdź fizycznie, jak czujesz się w samochodzie: na ile już teraz czujesz się pewnie? Teraz możesz też wykonać to ćwiczenie w trakcie jazdy. Jeśli masz poczucie, że możesz poczuć się jeszcze pewniej – powtórz ćwiczenie.
 • Ćwiczenie powtarzaj tak często, jak podpowiada Ci Twoja Intuicja, jak często czujesz. Zrób je przynajmniej raz na tydzień.

Pewność siebie w samochodzie – uwagi

Nie ma reguły jeśli chodzi o szybkość nabywania pewności siebie – zależy to od indywidualnych predyspozycji. Są osoby, którym wystarczyło jednokrotne wykonanie ćwiczenia, a potem robiły je w samochodzie w czasie jazdy. Powyższe zalecenia dają Ci jednak gwarancję, że będziesz czuć się pewnie za każdym razem, gdy wsiadasz do samochodu.

Minimalny czas przed egzaminem na prawo jazdy, w którym możesz skorzystać ze skuteczności tej metody, to 3 dni. Pamiętaj jednak, że im bliżej egzaminu, tym większy stres. Optymalny czas jest po 8-10 godzinach jazd, a przed 20 godziną. Wtedy możesz sprawdzić i potęgować swoją pewność w czasie kursu.


Trening antystresowy na prawo jazdy – instrukcja PDF

Fanpage: https://www.facebook.com/nastresprawojazdy/

Specification: Pewność siebie w samochodzie 2019 – prawo jazdy bez stresu

CD / Mp3 Download

CD box, Mp3 download

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Pewność siebie w samochodzie 2019 – prawo jazdy bez stresu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping cart